ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО «СПАРТАК»​

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА

«СПАРТАК»

П Р О Е К Т

«СПОРТ І ПРАЦЯ Є ЄДИНА НАЦІЯ»

ПРО ПРОЕКТ:

1. Мета та завдання:
- активізація масової фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в трудових колективах;
- зміцнення профспілкового руху в області;
- популяризація та пропаганда фізичної культури, її широкого використання в оздоровленні трудящих, створенні здорового способу життя;
- зміцнювати здоров'я батьківського колективу та їх дітей, розвивати силу, спритність, швидкість, фізичні вміння та навички, виховувати любов до
фізкультури та спорту, почуття дружби, взаємовиручки, колективізму;
- забезпечення можливостей спілкування батьків та їх дітей в процесі спортивного свята;
- подальше впровадження фізичної культури та спорту в повсякденне життя робітників, службовців та членів їх сімей.

2. Учасники змагань та вимоги до них
Відбіркові змагання між профспілок (І етап) :
Змагання проводиться відкритим для команд-родин усіх професійних спілок Харківської області. Кількість змагань І етапу – 4.
Кожна команда має можливість прийняти участь у будь-яких з 4-х змагань.
До участі допускаються команди-родини:
Склад команди: допускаються сім’ї з трьох осіб та один представник.
Склад сім’ї: тато, мама, син чи донька;
У змаганнях беруть участь діти віком 8 – 12 років (вік дітей визначається по року народження.)
Родини змагаються у спортивних костюмах одного кольору (дітям дозволяється змагатися у шортах і футболках) з номером на спині (20 х 20 см.). Команди-родини, які посіли І, ІІ та ІІІ місця приймають участь в фінальних змаганнях
Фінальні :
До участі від кожної професійної спілки допускаються команди-родини, які посіли І, ІІ та ІІІ місця в змаганнях І-го етапу та +2 Команди-родини, які будуть обрані найбільшою кількістю голосів серед глядачів та вболівальників.

3. Термін та місце проведення фестивалю
Змагання І етапу /відбіркові/ проводяться:
«____»__________ до «____»____________ 2019 року
«____»__________ до «____»____________ 2019 року
«____»__________ до «____»____________ 2019 року
«____»__________ до «____»____________ 2019 року
ІІ етап / фінальні/
«____»__________ до «____»____________ 2019 року
змагання проводяться за підсумками змагань І етапу.
Місце проведення: м.Харків, пров.Буковий, 27а.
Пляжний спортивно-оздоровчий комплекс «АРКАДА»


4. Умови змагання:
До змагань І-го етапу організаторами будуть включені 7 дисциплін з яких будуть змагатися учасники. Серед них: 1 дисципліна – теоретична вікторіна з тематичним напрямком до галузу профспілок; 1- дисципліна – практична ігрова з тематичним напрямком до галузу профспілок; 5 дисциплін – мають бути фізичного спортивного характеру.
До змагань ІІ етапу організаторами будуть відібрані та включені більш видовищні дисципліни.


5. Керівництво проведенням змагання.
Загальне керівництво підготовкою та проведенням здійснює Харківська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Об`єднання профспілок Харківської області за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА.
Безпосереднє керівництво покладається на головну суддівську колегію.

 

6 .Визначення переможців
Загальнокомандне місце визначається по найменшій сумі місць, зайнятих у запропонованих конкурсах. Сім’я – переможець у загальному заліку визначається по найменшій кількості очок (за 1 місце – 1 очко, за 2 місце – 2 очка і т.д.). При рівній кількості очок у двох і більше команд, перевага надається сім’ї, яка зайняла більше перших місць у конкурсах. За кожну допущену помилку або порушення команди караються додатковим штрафним часом – 2 секунди, а при неправильному виконанні вправи – 10 секунд. Штрафний час додається до основного часу.

6.Нагородження
Сім’ї, що займуть I- III місця - переможці (до складу яких входять мама, тато, дитина), нагороджуються дипломами, медалями, кубками та пам’ятними призами Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Всі учасники отримають пам’ятні призи, подарунки та різноманітні безкоштовні сертифікати!

7.Порядок та терміни подачі заявок
Попередні заявки на участь подаються не пізніше ніж за два тижні до початку змагань на адресу Харківської обласної організації фізкультурно- спортивного товариства «Спартак». (61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 65, офіс 316) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
У день приїзду представники подають у мандатну комісію заявку у 2-х примірниках, засвідчену медичною установою, паспорти батьків, свідоцтво про народження дитини за формою (додаток ), підтвердження про сплату внеску за участь. 

/Внесок за участь є благодійним. Розмір та термін сплати - згідно складеної угоди/

8. Фінансування
Витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань: оплата суддівства, оренда спортивного приміщення, нагородження – за рахунок Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».
Витрати пов’язані з внеском за участь, відрядженням та проїздом учасників – за рахунок відряджуючої організації.

Перші територіальні змагання з дипломатичного багатоборства серед працівників консульських установ та іноземних представництв відбулися 16 червня в Харкові.
Захід був присвячений Міжнародному олімпійському дню і річниці створення Міжнародного олімпійського комітету та пройшов на території спортивного оздоровчого комплексу Аркада!.Організатрів спартакіади спортивне товариство Спартак відділення НОК України в Харківській області пдтримали управління у справах молоді та спорту Харківської обласної адміністрації Харківська міська рада та консусульство Республіки Туреччини в місті Харкові.

©2022 ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО «СПАРТАК»​ / ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Search